.

Jesteś w: Strona główna >> O nas

Energia słoneczna w Twoim domu

O Regess®

Jesteśmy dynamiczną firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży odnawialnych źródeł energii na rynku belgijskim, francuskim, niemieckim i polskim. Dostarczamy najwyższej jakości systemy przetwarzania energii słonecznej takie jak:

  • zestawy solarne na kolektorach płaskich, próżniowych, także ze zbiornikami INOX,
  • zestawy solarne z pompami ciepła powietrze-woda,
  • gruntowe pompy ciepła,
  • pompy ciepła powietrze-woda.

Solar_KeymarkWażną cechą oferowanych rozwiązań jest doskonała jakość i trwałość. Produkty mają nawet 15*-letnią gwarancję. W ofercie posiadamy układy solarne do podgrzewania wody użytkowej, wspomagania niskotemperaturowych systemów grzewczych i podgrzewania wody w basenach. Wszystkie nasze kolektory słoneczne są certyfikowane przez znany niemiecki Institut für ISFH Solarenenergieforschung w Hameln i spełniają wymagania norm europejskich EN 12.975-1 i BS EN 12975-2. Nasze produkty mają wszystkie najważniejsze certyfikaty, w tym SOLAR KEYMARK. Zainstalowaliśmy na rynku Europejskim już tysiące systemów solarnych.

* dotyczy kolektorów słonecznych

W ofercie znajdą Państwo układy solarne do podgrzewania wody użytkowej, wspomagania niskotemperaturowych systemów grzewczych i podgrzewania wody w basenach. Wszystkie nasze kolektory słoneczne są certyfikowane przez znany niemiecki Institut für ISFH Solarenenergieforschung w Hameln i spełniają wymagania norm europejskich EN 12.975-1 i BS EN 12975-2. Nasze produkty mają wszystkie najważniejsze certyfikaty, w tym SOLAR KEYMARK. Zainstalowaliśmy na rynku Europejskim już tysiące systemów solarnych.

W ofercie posiadamy również nowoczesne kominki, kotły i palniki na biomasę renomowanych europejskich producentów. Urządzenia te mają moc od 6 do 285 kW i w większości pozwalają na zastosowanie pelletu, owsa, zrębków czy drewna. Służą do ogrzewania wszelkiego rodzaju pomieszczeń, budynków, obiektów o powierzchni od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy metrów kwadratowych.

Oferujemy dogodne warunki handlowe i pozostajemy otwarci na rozmaite formy współpracy. Serdecznie zapraszamy.
 Naszym Klientom oferujemy technologicznie doskonałe urządzenia, pochodzące wyłącznie z europejskich fabryk, w konkurencyjnych cenach. Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną, doświadczenie oraz kwalifikacje do udzielania profesjonalnego doradztwa w zakresie doboru najkorzystniejszego rozwiązania, jego montażu i późniejszej eksploatacji. Naszym atutem jest również elastyczność i terminowość dostaw.

Dystrybutorzy na świecie
Produkty Regess® sprzedawane są w Europie, Azji, Ameryce Łacińskiej, Ameryce Środkowej i Afryce.

 


Skorzystaj z możliwości dystrybucji systemów solarnych Regess® na Twój rynek.

 

Zostań dystrybutorem Regess

 

 

 

SZYBKI KONTAKT

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net) Wpisz tekst z obrazka w to pole (wielkość liter ma znaczenie)

DYSTRYBUCJA

Regess Sp. z o.o.
u. Bankowa 36

Tel. +48 75 644 20 73
Fax +48 75 612 60 49

info@regessenergy.pl